جمعه ۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishقانون مقررات صادرات و واردات ایران 1393
جهت دریافت قانون مقررات صادرات و واردات ایران در سال 1393کلیک کنید. ...
آموزش پیشرفته اسناد تجاری و حمل کالا در شرایط تحریم
آموزش پیشرفته اسناد تجاری و حمل کالا در شرایط تحریم توسط کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی برگزا...


پرتغال

ایران

 
اخبار شورا

سومين كنگره كشوري انجمن دندانپزشكي ايران برگزار مي شود

تهران - سومين كنگره كشوري انجمن دندانپزشكي ايران (شعبه فارس) با شعار دندانپزشكي و بهبود كيفيت زندگي 27 تا 29 مهرماه امسال در شيراز برگزار مي شود .
به گزارش ايرنا از انجمن دندان پزشكي ايران ،دبير اجرايي اين كنگره با اعلام اين خبرگفت : هدف اصلي اين كنگره ارايه تازه‌هاي علم و هنر دندانپزشكي و پيشرفت‌هاي تكنولوژيكي در علوم دندانپزشكي و ساير علوم وابسته است.
دكتر نويد ناصري افزود: در سومين كنگره كشوري انجمن دندانپزشكي ايران، مباحث مرتبط با رشته‌هاي مختلف دندانپزشكي از قبيل ترميمي، ارتودنسي، اندودانتيكس، پريودنتولوژي، ايمپلنتولوژي، جراحي فك و صورت و دندانپزشكي كودكان، راديولوژي تشخيصي در دندانپزشكي و پاتولوژي ارايه خواهد شد.
به گفته وي در اين كنگره، پانل ويژه‌اي به نام طب سنتي و كاربرد گياهان دارويي در دندانپزشكي با حضور استادان برجسته كشور در رشته گياه‌شناسي و اكولوژي عمومي و داروسازي برگزار مي‌شود.
ناصري با انتقاد از آموزش‌هاي غيراستاندارد در دندانپزشكي گفت: با توجه به اهميت اين موضوع، همزمان با اين همايش، پانل‌هاي صنفي با حضور مسولان وزارت بهداشت و اعضاي انجمن دندانپزشكي ايران برپا مي‌شود كه به موضوع آموزش‌هاي غيراستاندارد و بدون مجوز در رشته‌هاي تخصصي دندانپزشكي خواهد پرداخت.
وي اظهار داشت: در اين همايش، دو پانل صنفي با حضور مسئولان وزارت بهداشت برپا مي‌شود كه محوريت بررسي اين پانل‌ها، بررسي مشكلات فعلي رشته دانشگاهي و حرفه دندانپزشكي، پيش‌بيني دورنماي 10 ساله دندانپزشكي كشور و ارايه پيشنهادها و راهكارهاي مناسب براي مرتفع كردن پاره‌اي از مشكلات بالفعل و بالقوه دندانپزشكي كشور است.
ناصري با تاكيد بر نقش تغذيه سالم در سلامت به ويژه در كودكان يادآور شد: همزمان با اين كنگره آموزش تغذيه سالم و ترويج فرهنگ مصرف شير در كودكان و نوجوانان در قسمت نمايشگاه بهداشتي با همكاري برنامه جهاني غذاي سازمان ملل (
WFP) ارايه خواهد شد.
دبير اجرايي سومين كنگره كشوري انجمن دندانپزشكي ايران (شعبه فارس) در مورد علت انتخاب شعار اين كنگره اظهار داشت: با توجه به تاثير درمانهاي مختلف دندانپزشكي و همچنين درمانهاي پيشگيرانه دندانپزشكي در بهبود كيفيت زندگي بيماران «دندانپزشكي و بهبود كيفيت زندگي» به عنوان شعار اين كنگره انتخاب شده است.
وي ادامه داد: به دليل شعار كنگره، بيشترين تاكيد كنگره در وهله نخست، ارتقاي سطح آموزش بهداشت دهان و دندان در جامعه همراه با تقويت رويكردهاي بهداشتي و درمان‌هاي پيشگيرانه در دندانپزشكان و سپس تاكيد بر ارتقاي كيفيت درمان‌هاي لازم و متناسب با نياز بيماران به دندانپزشكان است.
ناصري يادآور شد: با هدف آگاه سازي كودكان مقطع ابتدايي از مضرات استفاده از دخانيات در اين كنگره با كمك جمعيت مبارزه با دخانيات كشور در بخش نمايشگاه بهداشتي كنگره، آموزش‌هاي لازم ارايه مي‌شود.
وي همچنين از معاينه رايگان دانش‌آموزان مقطع ابتدايي و آموزش بهداشت دهان و دندان به آنان در بخش نمايشگاه بهداشتي جنب كنگره همراه با برنامه‌هاي شاد و آموزنده با همكاري معاونت بهداشتي دانشگاه علوم پزشكي شيراز خبر داد.
همزمان با اين كنگره در بخش نمايشگاه بزرگ مواد و تجهيزات دندانپزشكي، تازه‌هاي مواد و تجهيزات دندانپزشكي و توانمندي‌هاي داخلي ارايه خواهد شد.


تاریخ خبر: 900728
ديدار هیئت تجاری پرتغال به سرپرستي شهردار شهر Leiria با رييس شوراي بازرگاني ايران وپرتغال
تبریک ریاست محترم شورا بمناسبت عید فطر
بازتاب مطبوعاتی حضور وزیر امور خارجه پرتغال و هیئت تجاری همراه در اتاق بازرگانی ایران
نهار کاری هیئت مدیره شورا با هیئت بازرگانی پرتغالی
برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی کیش با حضور غول‌های نفتی
آرشیو
 
  نکته امروز
عضو محترم
کلیه اطلاع رسانی های این شورا از طریق ایمیل می باشد،
 در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف شورا دریافت نکرده اید،
 با دبیرخانه این شورا تماس حاصل فرمایید.

فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به شورای بازرگانی ایران و پرتغال می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی