یکشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishقانون مقررات صادرات و واردات ایران 1393
جهت دریافت قانون مقررات صادرات و واردات ایران در سال 1393کلیک کنید. ...
آموزش پیشرفته اسناد تجاری و حمل کالا در شرایط تحریم
آموزش پیشرفته اسناد تجاری و حمل کالا در شرایط تحریم توسط کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللی برگزا...


پرتغال

ایران

 
اطلاعیه ها

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق (مورخ 4 – 7 آبان ماه)

تهران - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق با حضور300 شرکت ایرانی و 50 شرکت خارجی از چهارم تا هفتم آبان ماه جاری در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

کیومرث جلیلیان دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره هایصنعت آب و برق در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: 11 دوره گذشته نمایشگاهصنعت برق به صورت دو سالانه برگزار می شده است، اما از امسال این نمایشگاه به صورتسالانه برگزار می شود.
وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر 300 شرکت داخلی، 50 شرکت از کشورهای ترکیه،چین، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، ایتالیا و فرانسه حضور دارند.
جلیلیان با بیان این که، این نمایشگاه در هشت سالن و در فضایی به مساحت 30 هزارمتر مربع برگزار می شود، خاطر نشان کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه نشست هایتخصصی مدیران صنعت برق با بخش خصوصی و نشست های مشترک با نمایندگان عضو کمیسیونانرژی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
به گفته وی، صادرات برق و خدمات فنی و مهندسی، راهکارهای حمایت از ساخت داخل ومباحثی از قبیل سیستم های بانکی و بیمه در این نشست ها مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.
وی اضافه کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه دفتر امور بین الملل و توسعه صادراتمشکلات شرکت های بخش خصوصی را ثبت کرده و بعد از اتمام نمایشگاه هم این ارتباط حفظخواهد شد.
دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق وزارت نیرو همچنین بهحضور کمیته فنی متشکل از 40 نفر از کارشناسان صنعت برق در این نمایشگاه اشاره کردو گفت: این کمیته کیفیت تولیدات و خدمات پس از فروش شرکتها را بررسی کرده و درپایان نمایشگاه 30 غرفه برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.
جلیلیان اضافه کرد: همچنین از طریق سازمان توسعه تجارت با 15 کشور رایزنی شده تازمینه حضور هیات های بازاریابی از این کشورها در این نمایشگاه فراهم شود.
یادآور می شود: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق روز پنج شنبه هفته جاری درسالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران گشایش می یابد.


تاریخ خبر: 910804
قانون مقررات صادرات و واردات ایران 1393
آموزش پیشرفته اسناد تجاری و حمل کالا در شرایط تحریم
آموزش پیشرفته اسناد تجاری و حمل کالا در شرایط تحریم
چگونه مشكلات بانكي، حمل و نقل و ترخيص كالاهاي وارداتي را رفع كنيم؟
دومين نمايشگاه و كنفرانس بين المللي دريايي ايران
آرشیو
 
  نکته امروز
عضو محترم
کلیه اطلاع رسانی های این شورا از طریق ایمیل می باشد،
 در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف شورا دریافت نکرده اید،
 با دبیرخانه این شورا تماس حاصل فرمایید.

فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به شورای بازرگانی ایران و پرتغال می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی